Kolejna wygrana junior闚 starszych
Juniorzy starsi wygrali sw鎩 drugi mecz w I Lidze Wojew鏚zkiej Junior闚 Starszych z ζd Bi貪oraj 2:1.

AP TOP 54 - ζda Bi貪oraj 2:1 (1:0)

37' 1:0 Ho這wnia (字eniawski)
51' 2:0 Ho這wnia
69' 2:1

Sk豉d:
P這dowski 6 (46' Artymiuk 6); Kaliszuk T 6., Borowik 7, Celi雟ki 7, Kaliszuk B. 6(70' Kobyli雟ki M. 3); Nied德ied 7(90' Charytoniuk 1), Go寮zio趾o 8, 字eniawski 6 (75' Litwiniuk 3), Ho這wnia 8(80' Dorosz 3), Kulicki 6(64' Czumer 5); Syryjczyk 6 (89' Szyd這 1)
wi璚ej
Uwaga juniorzy starsi
W dniu jutrzejszym-sobota 12.04.2014 o godzinie 12.00 zesp馧 junior闚 starszych AP TOP 54 Bia豉 Podlaska rozegra na w豉snym boisku mecz w ramach I Ligi Wojew鏚zkiej Junior闚 Starszych z ζd Bi貪oraj.
Zbi鏎ka powo豉nych zawodnik闚 godzina 10.45.
Artymiuk, P這dowski, Kaliszuk Bartek, Kaliszuk Tomek, Celi雟ki, Borowik, Nied德ied, Go寮zio趾o, Kulicki, Ho這wnia, 字eniawski, Syryjczyk, Czumer, Charytoniuk, Szyd這, Dorosz + zawodnicy z zespo逝 junior闚 m這dszych.
wi璚ej
Na inauguracj wygrana z Huraganem Mi璠zyrzec Podlaski
Najstarsza grupa naszej Akademii wygra豉 sw鎩 pierwszy mecz w rundzie wiosennej 4:1.
Spotkanie rozgrywne by這 na stadionie TOP 54 na pi瘯nie przygotowanej p造cie. Niestety zawodnicy obydwu zespo堯w nie dostosowali si do poziomu boiska i zaprezentowali kibicom bardzo nudne widowisko. Mecz prowadzony by w 鄴逕im tempie i poza bramkami i 3 punktami trzeba jak najszybciej zapomnie o tym spotkaniu.

AP TOP 54 - Huragan Mi璠zyrzec Podlaski 4:1 (3:0)
9' 1:0 Czumer (Kaliszuk B.)
37' 2:0 Kaliszuk T. (Kaliszuk B.)
38' 3:0 Ho這wnia
74' 3:1
79' 4:1 Kobyli雟ki M. (Gozdziolko)

Sk豉d:
Plodowski 4; Kaliszuk T. 3, Celinski 4, Borowik 3 (85' Charytoniuk 1), Kaliszuk B. 4 (60' Szydlo 2); Nied德ied 4 (65' Kobyli雟ki M. 3), Panasiuk 4 (85' Melaniuk 1), Czumer 4 (60' Dorosz 2), Gozdziolko 5, Ho這wnia 5; Syryjczyk 4 (65' Kulicki 4)
wi璚ej
Juniorzy starsi przegrywaj sparing z Mielnikiem
Zesp馧 juniora starszego przegra z wyst瘼uj帷ym w IV lidze podlaskiej MKS Mielnik 1:4. Po s豉bej grze jedyn bramk zdoby Adrian Ho這wnia po asy軼ie Kuby Syryjczyka.
Niestety absencja wielu zawodnik闚 nie pozwoli豉 dokona ostatniego przed meczem mistrzowskim sprawdzianu, lecz by豉 okazj pokazania si innym graczom naszej dru篡ny.
Za dwa tygodnie w sobot 29 marca o godzinie 13.00 inauguracja rozgrywek. Pierwsze spotkanie rozegramy przed w豉sn publiczno軼i z Huraganem Mi璠zyrzec Podlaski.
wi璚ej
Przegrana w Pucharze Polski 1:4.
Najstarszy nasz zesp馧 zmierzy si w 3 rundzie Pucharu Polski na szczeblu okr璕u BOZPN z III-ligowym Podlasiem Bia豉 Podlaska.
We wtorek 11 marca dru篡ny zmierzy造 si na boisku przy ulicy Zdanowskiego. Mecz mia charakter przyjacielskiej potyczki, poniewa wielu zawodnik闚 wyst瘼uj帷ych obecnie w Podlasiu to wychowankowie TOP 54.
W pierwszej po這wie mecz by bardzo wyr闚nany i do przerwy juniorzy wygrywali z bardziej do鈍iadczonym rywalem 1:0 po bramce Jakuba Syryjczyka. On sam mia jeszcze dwie okazje po uderzeniu pi趾i g這w. Podlasie mimo pr鏏 nie potrafi這 zagrozi naszej bramce.
W drugiej po這wie bardzo szybko stracona bramka ustawi豉 mecz i podci窸a skrzyd豉 m這dym zawodnikom TOPu, dok豉daj帷 do tego pi瘯n bramk Koco豉 z rzutu wolnego i jeszcze dwie strzelone przez Podlasie, w pe軟i zas逝瞠nie wygra zesp馧 senior闚.

Du瞠 uznanie naszym zawodnikom nale篡 si za pierwsz po這w. Szkoda, 瞠 tej konsekwencji w graniu nie utrzymali w drugiej cz窷ci gry.

< ...
wi璚ej
Przegrana ze Sk鏎cem
Juniorzy starsi przegrali sparing z IV ligowym Naprzodem Sk鏎zec 0:1.
wi璚ej
Przegrana z Widokiem Lublin
Juniorzy starsi przegrali z graj帷ym w lidze makroregionalnej zespo貫m Widoku Lublin 1:2. Strzelcem jedynej bramki by Syryjczyk Jakub.
wi璚ej
Wygrana junior闚 w sparingu
Juniorzy starsi wygrali z wyst瘼uj帷ym w lidze makroregionalnej G鏎nikiem 璚zna 3:0. Strzelcami bramek byli Siergiej, Ho這wnia i Melaniuk.
wi璚ej
Remis z Wis陰 Pu豉wy
Juniorzy starsi zremisowali w Pu豉wach z tamtejsz Wis陰 0:0.
By to pierwszy sparing naszych zawodnik闚.
Kolejnym rywalem za tydzie b璠 seniorzy Zrywu Sobolew.
wi璚ej
Juniorzy starsi powo豉ni na Halowe Mistrzostwa Okr璕u!!!
Lista os鏏 dru篡ny juniora starszego powo豉nych na Halowe Mistrzostwa Okr璕u.

12. 字eniawski Mateusz

Zbi鏎ka zawodnik闚 2 lutego (niedziela ) godz. 9:00 w hali Szko造 Podstawowej nr 5.
Przynosimy, kto ma na stanie, stroje adidasa niebiesko-bia貫.
Prosz o potwierdzenie udzia逝 w turnieju.

Najbli窺ze zaj璚ia w poniedzia貫k o godzinie 16:15 na boisku SP nr 2.

wi璚ej
Wst瘼ny plan treningowy i harmonogram gier kontrolnych dru篡ny juniora starszego!!!

UWAGA JUNIORZY STARSI
Pierwsze zaj璚ia po przerwie 鈍i徠eczno-noworocznej odb璠 si 7 stycznia (wtorek) o godz. 16:15 na boisku SP 2 (ul. Akademicka).
Szczeg馧owy harmonogram przygotowa w miesi帷u styczniu i plan gier kontrolnych uka瞠 si na stronie w najbli窺zych dniach.
W pi徠ek 10 stycznia cz窷 grupy junior闚 starszych o godz. 8:00 we幟ie udzia w treningu pokazowym w szkole trener闚 PZPN przy ul. Warszawskiej (10 zawodnik闚 z pola plus 2 bramkarzy). Nazwiska os鏏 podane zostan na wtorkowym treningu.
wi璚ej
Na koniec przegrana z Hetmanem
Juniorzy starsi przegrali ostatnie spotkanie rundy jesiennej z Hetmanem Zamo嗆 0:2.

UKS TOP 54 Bia豉 Podlaska - Hetman Zamo嗆 0:2 (0:2)
22' 0:1
45' 0:2

Sk豉d:
P這dowski 3 (46' Artymiuk 4); Kaliszuk T. 3 (60' Kulicki 2), Celi雟ki 5, Borowik 4, Kaliszuk B. 4; Magier 3 (82' Panasiuk B. 1), Nied德ied 3 (60' Czumer 3), Panasiuk . 3 (77' Dorosz 1), Ho這wnia 4; Syryjczyk 3 (65' 字eniawski 3), Czapski 3 (65' Paszkiewicz 3)
wi璚ej
Wysoka wygrana z Orl皻ami Radzy Podlaski
Juniorzy starsi wzi瘭i rewan za wysok pora磬 w Lublinie i zwyci篹yli na w豉snym stadionie z Orl皻ami Radzy Podlaski a 6:0.
Mecz przez ca貫 90 minut rozgrywany by pod dyktando naszych zawodnik闚. Wynik m鏬豚y by okazalszy, gdyby鄉y byli bardziej skuteczni.

UKS TOP 54 Bia豉 Podlaska - Orl皻a Radzy Podlaski 6:0 (2:0)

1:0 6' Syryjczyk (Ho這wnia)
2:0 33' Syryjczyk (Czumer)
3:0 50' Panasiuk . (Czumer)
4:0 77' Kulicki (Panasiuk B.)
5:0 80' Wieliczuk (Kaliszuk B.)
6:0 90' Syryjczyk (字eniawski)